Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Sylwus1988
Senior Member
Od: 03.2018
Offline
#
16634
05.05.2025, 21:09
Karherop
napisał(a):
To Arka awansowala. Sobczaka moze rownie dobrze za 3 miesiące tam nie byc.
Szwarga wymieni pol skladu po wejaciu do esa
Daje sobie ręke uciąć że tam będzie i jeszcze strzeli w esie kilka bramek
Sylwus1988
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sylwus1988
Znajdź inne posty napisane przez Sylwus1988