Wyświetl pojedynczy post
Sylwus1988
Senior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16634
Stary 05.05.2025, 21:09
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To Arka awansowala. Sobczaka moze rownie dobrze za 3 miesiące tam nie byc.

Szwarga wymieni pol skladu po wejaciu do esa
Daje sobie ręke uciąć że tam będzie i jeszcze strzeli w esie kilka bramek
Odpowiedz cytując