Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7757
Stary 05.05.2025, 15:53
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Obejrzałem sobie ten fragment. Borek poruszył tam ciekawą kwestię stadionu, który miał być wybudowany z funduszy miejskich, a na ten moment temat jest ponoć martwy.

Nie widzę opcji, że WK wyłoży kilkadziesiąt milionów (Borek mówi o 100-150 milionach) na osiedlowy stadion, na którym będzie mieć 2 tysiące kibiców na topowych meczach.

Jeśli WK zależy na własnym stadionie dla jego klubu, to w tym momencie projekt Wieczysta się kończy.
Tylko weźcie pod uwagę że Borek nie wie nic, nie ma żadnych dojść w Krakowie i znany jest z opowiadania bajek.

A to samo wcześniej mówili Karcz i Knura na zasadzie domysłów, więc nie są to żadne "łamiące niusy".

Ot - dużo się dzieje medialnie bo kibic Wisły kliknie, obejrzy, skomentuje.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.05.2025 o godz. 15:55.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując