Patryko napisał(a):

Obejrzałem sobie ten fragment. Borek poruszył tam ciekawą kwestię stadionu, który miał być wybudowany z funduszy miejskich, a na ten moment temat jest ponoć martwy.
Nie widzę opcji, że WK wyłoży kilkadziesiąt milionów (Borek mówi o 100-150 milionach) na osiedlowy stadion, na którym będzie mieć 2 tysiące kibiców na topowych meczach.
Jeśli WK zależy na własnym stadionie dla jego klubu, to w tym momencie projekt Wieczysta się kończy.
|
Tylko weźcie pod uwagę że Borek nie wie nic, nie ma żadnych dojść w Krakowie i znany jest z opowiadania bajek.
A to samo wcześniej mówili Karcz i Knura na zasadzie domysłów, więc nie są to żadne "łamiące niusy".
Ot - dużo się dzieje medialnie bo kibic Wisły kliknie, obejrzy, skomentuje.