|
Patrząc na źródło tych informacji, to nie wiem czy jest sens w ogóle dyskutować na temat wejścia WK do WK. Swoją drogą ostatni mecz pokazał jakie mamy szansę w barażach np. z taką Wisłą Płock na jej terenie. Im szybciej to dotrze do Zaskrońca, to tym łatwiej będzie mu podjąć decyzję o oddaniu Wisły.
|