Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#858
Stary 05.05.2025, 13:37
Tak na chłodno jak się nad tym zastanowić to my wymyślamy jakieś kwadratowe jaja,styl jedyny i niepowtarzalny w tej lidze przeciw któremu wystarczy zagrać najprostszą rzecz na świecie czyli przysłowiowy "autobus".Zaskroniec bulwersuje się na twiterze,że wszyscy chcą nas ograć tymczasem my z uporem maniaka próbujemy grać coś na co wystarczy kilku wysokich i wybieganych gości.I jeszcze robimy to nieudolnie mając deficyty na tak kluczowych pozycjach jak drugi napastnik czy ogarnięci skrzydłowi.A miałem nadzieję po tych skromnych zwycięstwach z outsaiderami,że w końcu nauczyliśmy się o co w tej lidze chodzi.Taki ch.uj,dalej jesteśmy największymi naiwniakami w tej lidze.
Odpowiedz cytując