Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#854
Stary 05.05.2025, 13:10
grzesiek00 napisał(a):Wyświetl post
Żeby im tylko nie strzeliło do głowy jechać do Tychów po remis. I tu jest rola Jopa żeby im to wybić z głowy. Wiadomo jak zazwyczaj kończą drużyny wychodzące na mecz z takim nastawieniem.
Spokojnie, podczas konferencji przedmeczowej dostaniesz zapewnienie, że będziemy grali swoje, a to oznacza pseudodominację oraz podarowanie Tychom minimum jednego gola. My inaczej nie potrafimy, ta zwycięska seria gdzie męczyliśmy bułę z drużynami walczącymi o utrzymanie, dawała nadzieję, że coś się zmieniło, bo mecze z Wartą czy Kotwicą i Pogonią to były brzydkie zwycięstwa gdzie nie mieliśmy wielu sytuacji, ale cóż z tego.
Odpowiedz cytując