Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7755
Stary 05.05.2025, 12:31
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Kończy, ale nie definitywnie, bardziej jako coś więcej niż 1 liga, bo Borek też mówił, że byłaby klubem filialnym dla Wisły. I ma to sens.
Kiepskie wyniki sa woda na mlyn dla tej koncepcji, ale... Projekt Wieczystej od dawna jest tak nielogiczny, że dalej wszystkiego mozna sie spodziewać.

Dobrze dla Wisly i calego środowiska żeby jakiekolwiek rozmowy inwestorskie nie ciagnely sie do konca czerwca.
Odpowiedz cytując