wierność83 napisał(a):

|
Kończy, ale nie definitywnie, bardziej jako coś więcej niż 1 liga, bo Borek też mówił, że byłaby klubem filialnym dla Wisły. I ma to sens.
|
Kiepskie wyniki sa woda na mlyn dla tej koncepcji, ale... Projekt Wieczystej od dawna jest tak nielogiczny, że dalej wszystkiego mozna sie spodziewać.
Dobrze dla Wisly i calego środowiska żeby jakiekolwiek rozmowy inwestorskie nie ciagnely sie do konca czerwca.