Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7753
Stary 05.05.2025, 11:20
Kończy, ale nie definitywnie, bardziej jako coś więcej niż 1 liga, bo Borek też mówił, że byłaby klubem filialnym dla Wisły. I ma to sens.
Odpowiedz cytując