Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#850
Stary 05.05.2025, 11:07
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
A właśnie chodzi o to aby się inni wreszcie zaczęli męczyć !
A nie tylko czekali na PREZENTY od nas
Problem niestety jest taki, ze kazdego z nami urzadza remis i skonczy sie tak, ze ani my nie bedziemy atakowac ani przeciwnicy. Jak w tym meczu w mistrzostwach swiata (chyba) szwecja - dania co ich obu urzadzal remis i caly mecz sobie podawali pilke.

Cytat:
A Jop to niech łaskawie właśnie popracuje nad tym aby przestali rozdawać te PREZENTY.
A to akurat byla robota w trenerow w juniorach i trampkarzach. Trener profesjonalnej druzyny seniorskiej nie ma sie zajmowac uczeniem Jarocha jak sie robi wslizgi lub blokuje dosrodkowania. Lub uczyc Zwolinskiego jak poprawnie uderzac pilke glowa. My za dzieciakow na osiedlu grajac w "glowki" robilismy to lepiej niz Zwolinski.
Odpowiedz cytując