Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4896
Stary 04.05.2025, 16:33
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Problemem jest raczej mierny trener uważający się za geniusza taktyki na ławce Wisły, taki Sobolewski 2.0. Z Dudą i Igbekeme w środku pola przegramy z każdym z czołówki. Niech jeszcze zmieni Jamesa na Sukiennickiego żeby Karcz miał radichę, bo będzie bardziej polsko.

Z takim pajacowaniem Jopa jest bez znaczenia czy awansujemy do baraży czy nie.
Kazdy trener po porazce jest mierny. Czy Misiura tydzien temu po porazce ze Zniczem byl genialnym taktykiem?

Czy Jop po wygranej w Plocku byl genialnym taktykiem?

Prawda zawsze lezy pośrodku. Jop jest u nas z biedy i zlych decyzji, a nie po wielkiej selekcji. Niemniej i tak z opcji darmowych byl dobra opcja po Moskalu.
Odpowiedz cytując