wolfy napisał(a):

Problemem jest raczej mierny trener uważający się za geniusza taktyki na ławce Wisły, taki Sobolewski 2.0. Z Dudą i Igbekeme w środku pola przegramy z każdym z czołówki. Niech jeszcze zmieni Jamesa na Sukiennickiego żeby Karcz miał radichę, bo będzie bardziej polsko.
Z takim pajacowaniem Jopa jest bez znaczenia czy awansujemy do baraży czy nie.
|
Kazdy trener po porazce jest mierny. Czy Misiura tydzien temu po porazce ze Zniczem byl genialnym taktykiem?
Czy Jop po wygranej w Plocku byl genialnym taktykiem?
Prawda zawsze lezy pośrodku. Jop jest u nas z biedy i zlych decyzji, a nie po wielkiej selekcji. Niemniej i tak z opcji darmowych byl dobra opcja po Moskalu.