FraMat napisał(a):

Może chociaż raz Jop wymyśli coś na kształt autobusu i gry z kontry?
Nie jestem, co prawda, pewny czy to coś da, ale może niech raz inni się męczą?
|
Autobus też trzeba umieć grać. U nas to by wyglądało jak rozpaczliwa obrona.
Niewiarygodne, że wygrywając z BBT i Płockiem mogliśmy właśnie mieć 3 pkt straty do bezpośredniego awansu i 3 mecze do końca

Przecież my do BBT mieliśmy po rundzie jesiennej chyba z 15 pkt straty i wtedy się wydawało, że to totalne SF.
Ale to trzeba umieć grać w piłkę.