Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#842
Stary 04.05.2025, 14:57
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Może chociaż raz Jop wymyśli coś na kształt autobusu i gry z kontry?
Nie jestem, co prawda, pewny czy to coś da, ale może niech raz inni się męczą?
Autobus też trzeba umieć grać. U nas to by wyglądało jak rozpaczliwa obrona.

Niewiarygodne, że wygrywając z BBT i Płockiem mogliśmy właśnie mieć 3 pkt straty do bezpośredniego awansu i 3 mecze do końca Przecież my do BBT mieliśmy po rundzie jesiennej chyba z 15 pkt straty i wtedy się wydawało, że to totalne SF.

Ale to trzeba umieć grać w piłkę.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 04.05.2025 o godz. 15:43.
Odpowiedz cytując