wolfy napisał(a):

Na poprawę humoru polecam oceny zawodników Karcza.
Na zachętę:
- Baena dostał niższą ocenę niż Kiss, bo dwukrotnie stworzył przewagę i źle rozegrał. Kiss za to nie zrobił nic z przodu i zawalił bramkę, ale to ostatnie się nie liczy bo Tamas się potknął.
.
|
Krzywdząca ocena dla Baeny. Obaj byli równie chu.owi.