Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#859
Stary 03.05.2025, 13:15
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Szkoda tylko, że te logiczne posunięcia w klubie są na poziomie twoje logiki.

Jesteś płaczkiem do kwadratu, który jednego dnia .......i jak jest pięknie, a za chwilę opisuje jaki tu burdel jest. Oczywiście Królewski, twój pan i bóg, niczemu nie jest winien i zawsze ma logiczne rozgrzeszenie. Ciekawe czy jesteś jego .....ą za kasę czy to takie hobby
Logicznym posunięciem było zatrudnienie trenera z zewnątrz z kraju piłkarskiej normalności. Wciąż takie posunięcie jest logiczne bo okazuje się że Jop powoli traci kontakt z bazą. To co odwalił wczoraj powinno się skończyć dymisją. Natomiast dla takich półmózgów jak ty wygranie PP i gra w pucharach to był kłopot. Dlaczego? Bo w dupie masz dobro klubu niech by i do okręgówki zleciał byle to rozłożyło Królewskiego. Jesteś żałosny i wszyscy to dobrze widzą...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując