Jaroo1 napisał(a):

Szkoda tylko, że te logiczne posunięcia w klubie są na poziomie twoje logiki.
Jesteś płaczkiem do kwadratu, który jednego dnia .......i jak jest pięknie, a za chwilę opisuje jaki tu burdel jest. Oczywiście Królewski, twój pan i bóg, niczemu nie jest winien i zawsze ma logiczne rozgrzeszenie. Ciekawe czy jesteś jego .....ą za kasę czy to takie hobby
|
Logicznym posunięciem było zatrudnienie trenera z zewnątrz z kraju piłkarskiej normalności. Wciąż takie posunięcie jest logiczne bo okazuje się że Jop powoli traci kontakt z bazą. To co odwalił wczoraj powinno się skończyć dymisją. Natomiast dla takich półmózgów jak ty wygranie PP i gra w pucharach to był kłopot. Dlaczego? Bo w dupie masz dobro klubu niech by i do okręgówki zleciał byle to rozłożyło Królewskiego. Jesteś żałosny i wszyscy to dobrze widzą...