Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#824
Stary 03.05.2025, 13:08
Patryko napisał(a):Wyświetl post
No właśnie chodzi o system, bo przy 4 obrońcach na PO gra parodysta, który jak coś odwali, to na jakieś 90% tracimy bramkę.

Odnośnie zestawienia linii pomocy to wiadomo, że Jop po raz kolejny popełnił tutaj katastrofalne błędy, ale trzeba mu dać czas, bo uczy się bardzo wolno.
Jop PO RAZ KOLEJNY popełnił katastrofalne błędy zestawiając środek pomocy. On się nie nauczy, bo nie uznaje że cokolwiek zrobił źle.

@FraMat - fakt, w tym jednym meczu Marco zjechał do poziomu Dudy, ale podstawowy problem to beznadziejna gra Dudy w rozegraniu od tyłu i destrukcji. Granie nim razem z Igbekeme, bez klasycznego defensywnego pomocnika wygląda dramatycznie już któryś mecz.

Zresztą, Duda najlepiej wyglądał jak wszedł do przodu po zejściu Zwolińskiego. To nie jest środkowy pomocnik.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.05.2025 o godz. 13:11.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując