Patryko napisał(a):

No właśnie chodzi o system, bo przy 4 obrońcach na PO gra parodysta, który jak coś odwali, to na jakieś 90% tracimy bramkę.
Odnośnie zestawienia linii pomocy to wiadomo, że Jop po raz kolejny popełnił tutaj katastrofalne błędy, ale trzeba mu dać czas, bo uczy się bardzo wolno.
|
Jop PO RAZ KOLEJNY popełnił katastrofalne błędy zestawiając środek pomocy. On się nie nauczy, bo nie uznaje że cokolwiek zrobił źle.
@FraMat - fakt, w tym jednym meczu Marco zjechał do poziomu Dudy, ale podstawowy problem to beznadziejna gra Dudy w rozegraniu od tyłu i destrukcji. Granie nim razem z Igbekeme, bez klasycznego defensywnego pomocnika wygląda dramatycznie już któryś mecz.
Zresztą, Duda najlepiej wyglądał jak wszedł do przodu po zejściu Zwolińskiego. To nie jest środkowy pomocnik.