Arked napisał(a):

|
To się robi raczej tak, że gra się piątką obrońców. Kiedy masz trzech środkowych to boczni mogą być trochę ułomni defensywnie. Wtedy ofensywa cierpi mniej niż gdybyś na bokach miał po prostu kołków.
|
Do gry piątką musisz mieć odpowiednich stoperów.