Drozd napisał(a):

Największym błędem było granie Zwolińskim. Tyle było płaczu, że przy kontuzji Carbo leży nam środek,Carbo się wyleczył, przyszedł Poletanović, a w kluczowym meczu trener obu sadza na ławie. To jest zwyczajny sabotaż, babol bardziej kompromitujący niż kanał Letkiewicza.
Jeżeli w kolejnym meczu nie zagra Kutwa a Letkiewicz nie siądzie na ławie to będzie szczyt. Jop już raz nas pogrzebał teraz sprawia wrażenie że mu mało.
|
Dokładnie. Ja nie wiem co Jop miał w łepetynie wystawiając taki skład. No drugi Sobolenka. Dawno pisałem, tu nie będzie żadnego awansu, tu jest drugie dno.