leszekpw napisał(a):

A co, Letkiewicz jest bardzo dobry? Non stop popełnia duże błędy, no ale to Polak, więc brawopolacy jak ty, piszczą z zachwytu.
Nie zesraj się już z tej obrony Polaków. Ilekroć tak robiłeś, nic z tego nie wynikało - Sobol, Moskal, a zapewne i teraz Jop. Uczepiłeś się tego Rude jako linii obrony, a Polaków trenerów było już dwóch ostatnimi czasy i każdy widział jaka to myśl szkoleniowa. Jop się wpisuje w ten nurt. Niestety.
|
I kolejny duży błąd Letkiewicza. Ale fajnopolacy dalej będą go wywyższać.