Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7737
Stary 02.05.2025, 17:18
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Z całym szacunkiem do dokonań biznesowych JK - na chwilę obecną to one nawet nie stały obok dokonań Cupiała. Zupełnie inny kaliber gracza.
A co ma do rzeczy kaliber gracza, długi Cupiała z którymi zostawił Wisłę właśnie spłacamy. Ile jest w Polsce klubów, które wychodzą na 0 i nie trzeba dopłacać do ich funkcjonowania? Można mieć pretensje do niektórych decyzji Królewskiego, ale od czasu kiedy rządzi idziemy w dobrą stronę...
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Czy w tym momencie mamy jakas wielka agonie klubu?

Kadrowo jestesmy w najlepszej sytuacji w jakiej bylismy w 1 lidze.
Średnia frekwencja najlepsza od 50 lat
Fajna pucharowa przygoda zachwalana w calej Polsce.
Rok po zdobyciu PP.

Agonia dopiero może nadejść.
Ale dla płaczków to są mało istotne szczegóły, już słychać że awans nic nie zmieni bo Królewski dalej będzie rządził i pożyczał swoją własną kasę klubowi, a przecież powinien dawać. Kabaret. Bo niby dlaczego potem mógłby chcieć coś odzyskać od nowego inwestora? Jakim prawem ? . Ano takim drogie płaczki że dzięki kasie pożyczanej przez Królewskiego nowy inwestor może nabyć udziały w prawie 120 letnim najstarszym klubie w Polsce ze średnią frekwencją około 20 000 kibiców na meczu. Proste jak drut.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 02.05.2025 o godz. 17:27.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując