Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7731
Stary 02.05.2025, 10:31
39-200 napisał(a):Wyświetl post
Za swoje zabawy w FM-a chłopiec w krótkich spodenkach powinien płacić swoimi pieniędzmi, tj. podnosząc kapitał spółki albo robiąc darowizny, a nie wiecznie pożyczać klubowi pieniądze i oczekiwać od przyszłego inwestora, że spłaci jego długi.
Panie Jarosławie... Wiemy, że pan tu zagląda. Może się pan zobowiąże, że umorzy całe zadłużenie jakie klub ma względem pana, gdy pojawi się ktoś zainteresowany przejęciem klubu? Nie uważa pan, że tak wypada? Rosnące zadłużenie to efekt pańskich nieudolnych rządów. Dlaczego ktoś ma płacić za pańskie błędy? Może pan sobie przeliczy wierzytelności jakie ma względem pana Wisła na wartość ekwiwalentu reklamowego jaki pan uzyskał?
Pewnie,że Zaskroniec może takie umorzenie obiecać.Może obiecać nawet dwa razy jeśli rozumiesz co mam na myśli....
Odpowiedz cytując