Wyświetl pojedynczy post
39-200
Member
 
Od: 05.2024

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7730
Stary 02.05.2025, 10:01
Za swoje zabawy w FM-a chłopiec w krótkich spodenkach powinien płacić swoimi pieniędzmi, tj. podnosząc kapitał spółki albo robiąc darowizny, a nie wiecznie pożyczać klubowi pieniądze i oczekiwać od przyszłego inwestora, że spłaci jego długi.
Panie Jarosławie... Wiemy, że pan tu zagląda. Może się pan zobowiąże, że umorzy całe zadłużenie jakie klub ma względem pana, gdy pojawi się ktoś zainteresowany przejęciem klubu? Nie uważa pan, że tak wypada? Rosnące zadłużenie to efekt pańskich nieudolnych rządów. Dlaczego ktoś ma płacić za pańskie błędy? Może pan sobie przeliczy wierzytelności jakie ma względem pana Wisła na wartość ekwiwalentu reklamowego jaki pan uzyskał?
Odpowiedz cytując