Patryko napisał(a):

A co nam tak naprawdę pozostanie w lecie? Wyprzedaż sreber rodowych Rodado/Mikulec/Krzyżanowski/Duda, żeby w przypadku braku awansu przedłużyć agonię o jeden sezon.
Gdzie będziemy w lecie 2026 w I lidze bez graczy typu Rodado, to chyba wszyscy tutaj zgromadzeni wiedzą.
|
Czy w tym momencie mamy jakas wielka agonie klubu?
Kadrowo jestesmy w najlepszej sytuacji w jakiej bylismy w 1 lidze.
Średnia frekwencja najlepsza od 50 lat
Fajna pucharowa przygoda zachwalana w calej Polsce.
Rok po zdobyciu PP.
Agonia dopiero może nadejść.