Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7723
Stary 01.05.2025, 20:08
Patryko napisał(a):Wyświetl post
A co nam tak naprawdę pozostanie w lecie? Wyprzedaż sreber rodowych Rodado/Mikulec/Krzyżanowski/Duda, żeby w przypadku braku awansu przedłużyć agonię o jeden sezon.

Gdzie będziemy w lecie 2026 w I lidze bez graczy typu Rodado, to chyba wszyscy tutaj zgromadzeni wiedzą.
Czy w tym momencie mamy jakas wielka agonie klubu?

Kadrowo jestesmy w najlepszej sytuacji w jakiej bylismy w 1 lidze.
Średnia frekwencja najlepsza od 50 lat
Fajna pucharowa przygoda zachwalana w calej Polsce.
Rok po zdobyciu PP.

Agonia dopiero może nadejść.
Odpowiedz cytując