Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4854
Stary 28.04.2025, 17:10
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
No właśnie, dlatego, że nie Rudziński, a Rude, to je.iesz go na każdym kroku. Tacy to jesteście fajnoPolacy, a wszystko co spoza granic, to g.... Nawet jakby tu przyszedł Klopp, to byłby pewnie przez takich fajnopolakóe jak ty gnojony.
Ale nie przyszedł Klopp tylko hiszpański poganiacz owiec więc nie pier.dol oszołomie i nie podpieraj się przykładami z dupy.Jakoś Sobolewskiego nikt nie bronił chociaż jest z PMS
Odpowiedz cytując