leszekpw napisał(a):

|
No właśnie, dlatego, że nie Rudziński, a Rude, to je.iesz go na każdym kroku. Tacy to jesteście fajnoPolacy, a wszystko co spoza granic, to g.... Nawet jakby tu przyszedł Klopp, to byłby pewnie przez takich fajnopolakóe jak ty gnojony.
|
Ale nie przyszedł Klopp tylko hiszpański poganiacz owiec więc nie pier.dol oszołomie i nie podpieraj się przykładami z dupy.Jakoś Sobolewskiego nikt nie bronił chociaż jest z PMS