Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7720
Stary 28.04.2025, 14:34
Piknik1906 napisał(a):Wyświetl post
Zrobiono jak zrobiono (kasując niegroźny i bezkosztowy dług historyczny a pozostawiono oprocentowany dług właścicielski) i to jest jedyne wiarygodne podsumowanie prawdziwych intencji wymienionych przez Ciebie panów w stosunku do tych pożyczek. Czyny nie słowa.
Ciekawostkowo wspomnę, że Prezesek zapewniał kiedyś, iż przy ewentualnej spłacie pożyczek odsetki przekaże na działalność Wisły Kraków.

Piknik1906 napisał(a):Wyświetl post
To czy ta grupa jest intelektualnie zdolna wypracować rozwiązanie zapewniające zwrot pożyczek to zupełnie inna dyskusja. Ich intencje są jednak jasne.
Oni się tylko modlą o cud.

Czyli aby pojawił się jakiś szejk i kupił Wisłę z dobrodziejstwem inwentarza.
Wtedy odzyskają.

Albo żeby przyszedł ktoś podobny do tego gościa co kupił teraz Pogoń.
Wtedy możliwe będzie odzyskanie jakiejś części tych pożyczek.

Inną opcją jest że jednak WK się zlituje, przejmie i coś im spłaci.
Ale wydaje się, że nie jest skłonny do takich ustępstw.

Ostatnim rozwiązaniem jest Wanna Bis

Piknik1906 napisał(a):Wyświetl post
Postaram się to podsumować najdelikatniej jak potrafię: w zapewnienia o braku intencji odzyskania pożyczek przez współwłaścicieli wierzą już tylko wyjątkowo naiwni ludzie.
W świetle faktów intencje są jasne.
Problem tylko w tym, że brakuje "źródełka", które mogłoby wygenerować realny przelew.
Odpowiedz cytując