Piknik1906 napisał(a):

|
Zrobiono jak zrobiono (kasując niegroźny i bezkosztowy dług historyczny a pozostawiono oprocentowany dług właścicielski) i to jest jedyne wiarygodne podsumowanie prawdziwych intencji wymienionych przez Ciebie panów w stosunku do tych pożyczek. Czyny nie słowa.
|
Ciekawostkowo wspomnę, że Prezesek zapewniał kiedyś, iż przy ewentualnej spłacie pożyczek odsetki przekaże na działalność Wisły Kraków.
Piknik1906 napisał(a):

|
To czy ta grupa jest intelektualnie zdolna wypracować rozwiązanie zapewniające zwrot pożyczek to zupełnie inna dyskusja. Ich intencje są jednak jasne.
|
Oni się tylko modlą o cud.
Czyli aby pojawił się jakiś szejk i kupił Wisłę z dobrodziejstwem inwentarza.
Wtedy odzyskają.
Albo żeby przyszedł ktoś podobny do tego gościa co kupił teraz Pogoń.
Wtedy możliwe będzie odzyskanie jakiejś części tych pożyczek.
Inną opcją jest że jednak WK się zlituje, przejmie i coś im spłaci.
Ale wydaje się, że nie jest skłonny do takich ustępstw.
Ostatnim rozwiązaniem jest Wanna Bis
Piknik1906 napisał(a):

|
Postaram się to podsumować najdelikatniej jak potrafię: w zapewnienia o braku intencji odzyskania pożyczek przez współwłaścicieli wierzą już tylko wyjątkowo naiwni ludzie.
|
W świetle faktów intencje są jasne.
Problem tylko w tym, że brakuje "źródełka", które mogłoby wygenerować realny przelew.