Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7716
Stary 28.04.2025, 08:53
azor napisał(a):Wyświetl post
Nie gloryfikuje Kwietnia - po prostu absolutnie nie ingeruje w to jak zarządza swoją kasa. Czy dobrze, czy źle, czy przepłaca, czy to głupota, że osiedlowy klubik itp itd. Jego kasa - jego sprawa. Mam po prostu wrażenie, że pod krytyką projektu "Wieczysta" kryje się mały chochlik w postaci zazdrości.
Generalnie zgoda z wyjątkiem słowa "zazdrość".
Raczej ten stan emocjonalny, w którym my-kibice jesteśmy, to żal i bezsilność.
Dlaczego?
Bo brak sukcesów sportowych ( choć znowu jest nadzieja i, daj Boże, niech się spełni).
Bo, co gorsze, nasze zadłużenie rośnie w stopniu krytycznym.

I widzimy, że jakby wiatry zawiały inaczej, to ta kasa, która jest wydawana w Wieczystej mogła by pracować dla Wisły.
Byłaby to, jak sądzę, sytuacja win-win, ku radości naszej i WK.
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując