wolfy napisał(a):

Kiakos >>> Sukiennicki, ale ja nie widzę sensu robienia zmian tylko po to żeby je zrobić.
Po wejściu Kissa i Sukiennickiego przestaliśmy grać.
.
|
Jednak graliśmy nadal.
Nie wszyscy są tego samego zdania, co ty.
Sukiennicki miał kilka udanych zagrań, a i Kiss miał ciąg do przodu.
Nie rozumiem tego najeżdżania.
Chodzi o wywołanie gównoburzy?
Nie ma sensu.