Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4840
Stary 27.04.2025, 21:27
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Kiakos >>> Sukiennicki, ale ja nie widzę sensu robienia zmian tylko po to żeby je zrobić.
Po wejściu Kissa i Sukiennickiego przestaliśmy grać.

.
Jednak graliśmy nadal.
Nie wszyscy są tego samego zdania, co ty.
Sukiennicki miał kilka udanych zagrań, a i Kiss miał ciąg do przodu.
Nie rozumiem tego najeżdżania.
Chodzi o wywołanie gównoburzy?
Nie ma sensu.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując