Karherop napisał(a):

Ja patrze na to także przez pryzmat rywali..Bruk bet kończył bez ataku i skrzydel. A nasza ławka na tle rywali w lidze wyglada kosmicznie: Duda/Igbekeme, Zwolinski, Carbo, Kiss, Kiakos, Biedrzycki, Kutwa, zaraz bedzie Colley. Któryś zespół by sie zamienił?
Co nie znaczy że nie wyobrazam sobie lepszych skrzydlowych, natomiast jak gramy w 1 lidze to nie mielismy lepszej sytuacji na ławce.
|
Ci wymienieni OK, Kiss ze znakiem zapytania. Ale ja pisałem o wpuszczaniu Sukiennickiego kiedy musimy gonić wynik, Tamasa w sumie też. To przeciwskuteczne.
Lepiej zatrzymać te kilka minut zmęczonych Baenę i Duarte.