Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4839
Stary 27.04.2025, 20:49
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ja patrze na to także przez pryzmat rywali..Bruk bet kończył bez ataku i skrzydel. A nasza ławka na tle rywali w lidze wyglada kosmicznie: Duda/Igbekeme, Zwolinski, Carbo, Kiss, Kiakos, Biedrzycki, Kutwa, zaraz bedzie Colley. Któryś zespół by sie zamienił?

Co nie znaczy że nie wyobrazam sobie lepszych skrzydlowych, natomiast jak gramy w 1 lidze to nie mielismy lepszej sytuacji na ławce.
Ci wymienieni OK, Kiss ze znakiem zapytania. Ale ja pisałem o wpuszczaniu Sukiennickiego kiedy musimy gonić wynik, Tamasa w sumie też. To przeciwskuteczne.
Lepiej zatrzymać te kilka minut zmęczonych Baenę i Duarte.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując