Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#801
Stary 27.04.2025, 19:47
Adryan napisał(a):Wyświetl post
Łęczna remis z Odrą Opole, jeszcze jakaś sytuacja była z faktem, że im tam nie płacą pieniędzy i opóźnili wyjście na boiko. Podobno w telewizji komicznie to wyglądało, bo przed meczem tylko sędziowie + zawodnicy, szkoda, że my nie możemy tak chociaż raz zrobić na znak protestu wobec bojkotu.
Zobaczymy jakie kary poleca. Jak im wlepia 5k, to Wisla odpala ten sam protokoł
Odpowiedz cytując