Jaroo1 napisał(a):

|
Jebaniec manipuluje sowimi brawoszefami jak zwykłymi marionetkami.
|
I to jest kluczowe zdanie. Zauważ, że Moskala czepiają się głównie półgłówki, które wcześniej uwierzyły, że parodysta-teoretyk z hiszpańskiej wioski jest produktem wyszukiwania sztucznej inteligencji i talentem na miarę stulecia. To Ci sami, którzy do samego końca „widzieli” sens i logikę w poczynaniach nieudacznika, który zapisał się w historii klubu najniższym miejscem w jego prawie 120 letniej historii.
W pewnym momencie nawet myślałem, że te wszystkie Markusy, Drozdy czy wolfy spalą się ze wstydu i znikną na dłużej. Ale nie. Oni dalej produkując ściany tekstu. Poziomem tupetu równają do idola.