|
Błędem było to, że Panu Kazkowi "nie wiem co mam zrobić" Moskalowi, podziękowano tak późno. Jop to kolejna wspaniała polska myśl szkoleniowa. Zobaczycie awans jak świnia niebo.
Jak się ma obronę takich asów jak Uryga i Biedrzycki, jak od lat nie ma prawdziwego bramkarza, a obecnie bardzo nierówny, co wybroni w jednym meczu to sp...w drugim, to nie ma prawa się awans wydarzyc.
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 27.04.2025 o godz. 09:17.
|