AgresywnyChomik napisał(a):

To albo był ok albo Termalica powinna kończyć mecz w 10 
To co napisałeś to się wyklucza dziubuś.
Sędzia był bardzo nie ok, szczególnie w drugiej połowie. Brak 2 kartek po kopaniu Baeny, braku jakiejkolwiek kartki za przedłużanie gry (co tylko ośmieliło Termalice do takiej pato gry).
Takie sędziowanie jest absolutnie nie akceptowalne bo premiuje drwali, rzeźników i polegiwaczy. Przy takim sędziowaniu w barażach płyniemy, już widzę jak czarny nie daje nam karnego lub przeciwnik nie dostaje czerwonej...
|
Moim zdaniem Termalica powinna kończyć w 9.Kartka dla Dudy też z dupy.Ogólnie sędzia pozwalał na dużo więcej gospodarzom.
Mecz całkiem fajny w naszym wykonaniu choć muszę się przy.......ić do Jopa o ten pomysł z rozgrywaniem od bramkarza.Ani tam murawa nie jest jakaś rewelacyjna w Niecieczy ani wczorajsza pogoda(widać było że momentami nieżle zawiewa) nie pozwalały na zabawy pod własnym polem karnym.