|
Wieśniak, nie pultaj się tylko ogarnij fakt, że Moskal w Wiśle sobie nie poradził. Jest w ch... innych odpowiedzialnych za to w jakim miejscu się znajdujemy ale tak, on jest jednym z nich. Jak można bronić trenera, który trzyma na ławce najlepszych skrzydłowych grając drewnem a najlepszemu strzelcowi każe wykonywać rożne?
Nie ma co qybielać Królewskiego, Bashy i innych ancymonów. Wszyscy ciężko zapracowali na fakt, że klub z budżetem środka ekstraklasy nie jest się w stanie wydobyć z 1. ligi. Niestety Moskal ma w tym swój niemały udział. Wszystko wskazuje na to, że mając Jopa za trenera od początku sezonu nadal walczylibyśmy o awans bezpośredni a 3 miejsce mieli praktycznie w kieszeni.
Jaroo1, bardzo proszę: Termalicą musi przegrać z Arką, Łęczną i Miedzią oraz zremisować z Kotwicą. My wtedy powinniśmy wygrać z z Płockiem, Stalą Rz i Stalą SW oraz zremisować z z Tychami na wyjeździe. Oni 1 pkt, my 10, zrównujemy się z nimi punktami i wyprzedzamy bilansem. Proste? No proste. Jakieś 2,137% szans na zaistnienie.
A tak realnie, to wszystko wskazuje na to, co ludzie realnie myślący o statystyce tu przewidywali: w tym sezonie do awansu bezpośredniego potrzebne będzie prawie 2pkt na mecz, około 67 punktów (plus minus dwa). 63 które zakładał, kompletnie niezrozumiale, Pepe da może - może! - trzecie miejsce. Czołówka jest bardzo silna w tym sezonie i jest co najmniej kilka drużyn, które seriami wygrywają.
Ostatnio edytowane przez Tantal : 26.04.2025 o godz. 10:53.
Radosław Sobolewski "Odmieniło ten mecz wejście na boisko Rafała Boguskiego, który tak naprawdę sam przesądził o losach tego spotkania. Rafał zasługuje na niesamowity szacunek i takim szacunkiem powinien być otaczany"
|