Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 25.04.2025, 21:50
Szneka napisał(a):Wyświetl post
dziś nawet nie było kim z ławki postraszyć. Zwoliński w swoim stylu przetruchtał mecz, Sukiennicki dalej zwolnione tempo, Kiss dużo wiatru z którego nie wynika nic. Dodałbym słabą grę Poletanovicia i Alfaro i niestety mamy remis , który jest porażką. Osobna sprawa to znowu sędzia . Putiwcew bez żółtej. Chwilę później Duda łapie żółtko za nic a po gwizdku kołek z TBB kopie któregoś z naszych wyprostowaną nogą. Oczywiście kartki brak. Szkoda wyniku bo byliśmy lepsi. 3 rogów z których nie wynikło nic niestety.
Zwoliński był dziś bardzo blisko strzelenia gola, głową wybijał z linii obrońca.

Podobnie Jaroch, przy dwóch próbach niewiele brakło.

Po wejściu Kissa i Sukiennickiego gra siadła. Oliwier to jest w ogóle hit, "ofensywny" piłkarz bez żadnych umiejętności ofensywnych, ale za to słabo gra w destrukcji. Sztos.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.04.2025 o godz. 21:53.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując