Szneka napisał(a):

|
dziś nawet nie było kim z ławki postraszyć. Zwoliński w swoim stylu przetruchtał mecz, Sukiennicki dalej zwolnione tempo, Kiss dużo wiatru z którego nie wynika nic. Dodałbym słabą grę Poletanovicia i Alfaro i niestety mamy remis , który jest porażką. Osobna sprawa to znowu sędzia . Putiwcew bez żółtej. Chwilę później Duda łapie żółtko za nic a po gwizdku kołek z TBB kopie któregoś z naszych wyprostowaną nogą. Oczywiście kartki brak. Szkoda wyniku bo byliśmy lepsi. 3 rogów z których nie wynikło nic niestety.
|
Zwoliński był dziś bardzo blisko strzelenia gola, głową wybijał z linii obrońca.
Podobnie Jaroch, przy dwóch próbach niewiele brakło.
Po wejściu Kissa i Sukiennickiego gra siadła. Oliwier to jest w ogóle hit, "ofensywny" piłkarz bez żadnych umiejętności ofensywnych, ale za to słabo gra w destrukcji. Sztos.