Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 25.04.2025, 21:43
dziś nawet nie było kim z ławki postraszyć. Zwoliński w swoim stylu przetruchtał mecz, Sukiennicki dalej zwolnione tempo, Kiss dużo wiatru z którego nie wynika nic. Dodałbym słabą grę Poletanovicia i Alfaro i niestety mamy remis , który jest porażką. Osobna sprawa to znowu sędzia . Putiwcew bez żółtej. Chwilę później Duda łapie żółtko za nic a po gwizdku kołek z TBB kopie któregoś z naszych wyprostowaną nogą. Oczywiście kartki brak. Szkoda wyniku bo byliśmy lepsi. 3 rogów z których nie wynikło nic niestety.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując