|
Niestety, tylko remis.
Duda druga połowa lepsza, przede wszystkim świetna asysta i kilka sensownych wrzutek.
Druga bramka stracona w naszym stylu - dwóch naszych "kryło" strzelca gola.
Mimo wszystko optymistycznie, sumarycznie zagraliśmy dobry mecz. Jaroch mógł strzelić hattricka, niestety dwa razy niewiele zabrakło.
Szkoda.
Przy okazji, Letkiewicz dodał kolejne podanie do rywala na setkę, tym razem do Fassbendera.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|