Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7691
Stary 25.04.2025, 15:06
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Boże jak Ty lubisz narzekać. Po co nam Kwiecień i przepłacanie jak Jaro tworzy klub przyszłości, marzeń, który sam będzie na siebie zarabiał, a awans zrobimy tak czy inaczej.

Poza tym Kwiecień jak jest taki mądry i ma tyle pinindzy to niech najpierw przedstawi jakoś konkretny plan na Wisłę. Tym się różni od Królewskiego, że planu nie ma, a Królewski ma wszystko obcykane. Nie dziwi więc fakt, że nasz pan prezes nie chce takiego amatora dopuścić do klubu.
Ewentualnie chciał, ale sam też by musiał zostać. I w czym to przeszkadza Kwietniowi skoro ma tylko pieniądze a nasz prezes ma doświadczenie, pomysły i glowe pełna marzeń?
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując