Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7687
Stary 25.04.2025, 14:02
Majac fundusze takie jak Kwiecien z calym szacunkiem ale kazdy uzytkownik forum zrobilby sobie te awanse.

Swierczewski nie potrzebował przebijania budzetu innych zespolow 10-krotnie żeby z nimi wygrywać. I zrobil to z jednym trenerem w 5-leciu, a nie w 10. Nie przeplacal piłkarzy, nie wymieniał 15 pilkarzy co okno czy nie tworzyl 40-osobowej kadry w 3 lidze. Pomijam juz nawet zgrupowania w Dubaju dla pilkarzy okręgówki.

Gdybym ja mial tyle funduszy to na pewno wolalbym je zachowac na wyzsza lige (esa?) bo tam taki rozmach mialby sens.
Odpowiedz cytując