Karherop napisał(a):

Mozna dojsc do wniosku po powyzezym wpisie ze WK chce miec klub bez kibiców żeby nikt nie mial orawa go oceniac?
PS Wojciechowski i Krol tez wykladali swoje pieniądze w Polonii i rozumiem ze to im dalo prawo do zeslania go do IV ligi wedle widzi mi się?
|
Przykład Wojciechowskiego to jeszcze przyjmuje ale Król to był prezes jak nasz rodzynek z Hańczowej.Rozumiem,że masz jakieś gwarancje albo dajesz sobie rękę obciąć,że obecna zabawa nie spowoduje lądowania w 4 lidze jako trup?