Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7684
Stary 25.04.2025, 09:48
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Mozna dojsc do wniosku po powyzezym wpisie ze WK chce miec klub bez kibiców żeby nikt nie mial orawa go oceniac?

PS Wojciechowski i Krol tez wykladali swoje pieniądze w Polonii i rozumiem ze to im dalo prawo do zeslania go do IV ligi wedle widzi mi się?
Przykład Wojciechowskiego to jeszcze przyjmuje ale Król to był prezes jak nasz rodzynek z Hańczowej.Rozumiem,że masz jakieś gwarancje albo dajesz sobie rękę obciąć,że obecna zabawa nie spowoduje lądowania w 4 lidze jako trup?
Odpowiedz cytując