Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7674
Stary 24.04.2025, 21:50
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Ja mam opinię, że Stokowiec spokojnie wykona zadanie.
A jak będzie- przekonamy się za parę tygodni
Nawet jeśli awansuje do 1 ligi (sądzę że jednak nie awansuje), to za pol roku go w Wieczystej już nie będzie.
Odpowiedz cytując