Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7666
Stary 24.04.2025, 16:46
Jakby to nie oceniać, wychodzi, że prawdopodobnie w 5 sezonów zrobi awans z IV ligi do I ligi.
Do tego jednak musiał nabyć odpowiednich piłkarzy.
A ci, jaką mogli mieć motywację idąc do Wieczystej?
No tylko jedną- finansową.
Więc płacić musi.
Ale płaci ze swoich.
Czy można te awanse było zrobić taniej?
Być może.
Ale...
Kto bogatemu zabroni?

A nasze trio w 2019 "uratowało" klub.
Żeby była jasność, sam byłym gorącym zwolennikiem tej akcji.

Historia alternatywna.
Co by było, jakby trio wtedy jednak nas " nie uratowało" ...?
Od 2019/20 WK walczył by z Wisłą od IV ligi...
Odpowiedz cytując