Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7658
Stary 24.04.2025, 15:27
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
To znowu przesadziłeś w drugą stronę.
Semedo, Lopez, Goku, Pasek, Trąbka i Sŵedrowski. Każdy z.nich zarabia ponad 100k miesięcznie.
Serio? oO

Wiedziałem, że WK lubi przepłacać, ale nie spodziewałem się, że aż tak. No dobra, może nie 6-8, ale 10-12 milionów rocznie. 20 baniek to jest mimo wszystko sci-fi w II lidze.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując