sandomingo napisał(a):

To znowu przesadziłeś w drugą stronę.
Semedo, Lopez, Goku, Pasek, Trąbka i Sŵedrowski. Każdy z.nich zarabia ponad 100k miesięcznie.
|
Serio? oO
Wiedziałem, że WK lubi przepłacać, ale nie spodziewałem się, że aż tak. No dobra, może nie 6-8, ale 10-12 milionów rocznie. 20 baniek to jest mimo wszystko sci-fi w II lidze.