sandomingo napisał(a):

Tylko właśnie pytanie dotyczy głównie tego celu?
Co nim jest?
|
Trza chyba wynająć Clouseau albo innego Wołoszańskiego aby to rozkminili
Cytat:
|
W obecnym kształcie nieuchronne zbliża się moment, w którym Wieczysta ogra Wisłę przy R22. Tylko czy to da radość Kwietniowi? Wątpię
|
A może to jest teraz cel?
Zafiksowanie, aby pokazać Prezeskowi, że jest harcerzykiem w krótkich spodenkach
