wierność83 napisał(a):

Być może, ale tu się nie klei dużo rzeczy. Np. artykuł w Krakowskiej, o którym zapewne WK wiedział i myślę, że gdyby chciał to jednym słowem by go zablokował (znają się dobrze z Karczem). A on był już chwilę po spotkaniu.
Ja napiszę tak: czy temat istnieje dalej realnie? Moim zdaniem tak. Czy zakończy się powodzeniem? Będę mocno zdziwiony. Czy bym chciał? Oczywiście, jak chyba 99% kibiców Wisły.
|
Jednoczenie 99% kibicow Wisly kpi z tego jakie ruchy robi Wieczysta i jak przepala pieniądze.
Tak tylko nadmieniam.
PS. Wieczysta bierze Stokowca
