Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7648
Stary 24.04.2025, 12:59
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Ja napiszę tak: czy temat istnieje dalej realnie? Moim zdaniem tak.
Na warunkach jakie przedstawił Prezesek, nie ma najmniejszych szans.
Dlaczego?
Przyjmijmy, że chcesz kupić mieszkanie.
Ma ono wartość rynkową 500 tyś zł.
Ale jest na nim hipoteka 800 tyś zł.
I jeszcze wpis, że dotychczasowy właściciel może w nim dożywotnio mieszkać.
Wejdziesz w to?

wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Czy zakończy się powodzeniem? Będę mocno zdziwiony. Czy bym chciał? Oczywiście, jak chyba 99% kibiców Wisły.
Chciejstwo tu nie ma nic do rzeczy.
Jeżeli Prezesek spłaci "hipotekę" i "wymelduje się" z klubu to być może WK rozważy propozycję.
Ale to się nie stanie, więc powrót do zdania pierwszego...
Odpowiedz cytując