wierność83 napisał(a):

|
Ja napiszę tak: czy temat istnieje dalej realnie? Moim zdaniem tak.
|
Na warunkach jakie przedstawił Prezesek, nie ma najmniejszych szans.
Dlaczego?
Przyjmijmy, że chcesz kupić mieszkanie.
Ma ono wartość rynkową 500 tyś zł.
Ale jest na nim hipoteka 800 tyś zł.
I jeszcze wpis, że dotychczasowy właściciel może w nim dożywotnio mieszkać.
Wejdziesz w to?
wierność83 napisał(a):

|
Czy zakończy się powodzeniem? Będę mocno zdziwiony. Czy bym chciał? Oczywiście, jak chyba 99% kibiców Wisły.
|
Chciejstwo tu nie ma nic do rzeczy.
Jeżeli Prezesek spłaci "hipotekę" i "wymelduje się" z klubu to być może WK rozważy propozycję.
Ale to się nie stanie, więc powrót do zdania pierwszego...