Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4802
Stary 24.04.2025, 10:52
Jak nie wygramy to będziemy musieli patrzeć "za siebie" by nie wypaść z baraży.
Mamy 4 punkty przewagi nad Łęczną i dużą przewagę bramkową.

Stan "na dziś" to "jedna wpadka nie wywala nas z baraży". Niestety "wpadka" to również remis.
Reszta zależy od goniących nas. Z tym, że zarówno my jak i zespoły z 7 i 8 miejsca mamy ostatnie 5 "Z". "Wskaźnikowo" Łęczna ma łatwiejszych rywali ale różnica 8,40-9,00 jest pomijalna.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując