Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7621
Stary 22.04.2025, 08:20
Tak sie ulozylo ze w ostatnich 5 kolejach że było tylko 5 spotkań bezpośrednich miedzy top8.
W kolejnych 5 kolejkach będzie takich spotkan łącznie 12 i siłą rzeczy srednia punktów jaka beda zdobywac zespoly spadnie.

Te punktowanie czolowki to anomalia, a nie cos co będzie trwać do konca sezonu. Obstawiam że nawet 4 pkt w meczach z BBT, Plockiem i Tychami nie wyrzuca nas po 32 kolejce z top6. Potem natomiast trzeba zapunktowac za 3 pkt ze Stala Stalowa Wola aby byc w barazach
Ostatnio edytowane przez Karherop : 22.04.2025 o godz. 08:24.
Odpowiedz cytując