|
Abstrahując od tego czy zagramy w finale baraży (bo o sam udział w polfinale to powiedzmy jestem "wzglednie" spokojny, to jest spora szansa ze wyznacza Marciniaka na prowadzenie finalu. Wszystkie poważne rozgrywki (w tym final LM) beda juz zakończone, a poki mamy takiego sędziego w Polsce to trzeba z niego korzystać.
|