|
Naliczyłbym w porywach może z 7 grajków z obecnej kadry których zostawiłbym na przyszły sezon niezależnie czy Wisła będzie grać w 1 lidze czy w extra. Gdyby tak jakimś cudem udało się pozbyć całej reszty to najdalej po tygodniu byliby zapomniani. Taki to poziom, taka przydatność.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 21.04.2025 o godz. 15:31.
|