Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7606
Stary 21.04.2025, 14:26
Naliczyłbym w porywach może z 7 grajków z obecnej kadry których zostawiłbym na przyszły sezon niezależnie czy Wisła będzie grać w 1 lidze czy w extra. Gdyby tak jakimś cudem udało się pozbyć całej reszty to najdalej po tygodniu byliby zapomniani. Taki to poziom, taka przydatność.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 21.04.2025 o godz. 15:31.
Odpowiedz cytując