Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7605
Stary 21.04.2025, 13:39
Zwoliński czy inne Kiakosy i Alfaro powinni zostać jeśli określi im się konkretną rolę w drużynie - np jako rezerwowi - i dostosuje się ich pensje na odpowiedni poziom, a nie jak dla jakichś filarów zespołu.
Lepiej wziąć byle jakiego kopacza, który będzie zapchajdziurą za śmieszne pieniądze, niż wziąć kilku średniaków na gwiazdorskie kontrakty.
Później z tych średniaków i tak wiele pożytku nie ma, a drenują budżet. Tak samo Colley albo powinien zejść z kontraktu albo zrobić out.
W Wiśle się nic nie zgadza, kopacze są przepłaceni, nie ma w tym żadnego porządku. Później siłą rzeczy jeśli np słaby Zwoliński zarabia x, to dobry Rodado albo dostanie 1,5 czy 2 razy x, albo zaczną się kwasy.
Tak to własnie wygląda jak amatorzy się biorą za rządzenie.
Także tu nie tylko jakość piłkarzy jest ważna ale też mądre ruchy zarządu. Bo kopacze mogą grać gorzej niż potrafią przez to że czują się nierówno traktowani.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując