|
Ale potencjał Ruchu w porównaniu z naszym był żaden. Oni na mentalu weszli, na utrzymanie brakło jakości, a jak im się mental teraz posypał to jakość mają na 10 miejsce w 1 lidze. My gdybyśmy mieli cały sezon takie podejście jak teraz to już mielibyśmy awans. Graliśmy jak równy z równym z mistrzem. Więc tym bardziej moglibyśmy walczyć z resztą Ekstraklasy. Tak jak mówię jakieś wzmocnienia są potrzebne ale rewolucja byłaby głupotą.
|