Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7588
Stary 20.04.2025, 21:20
Ale potencjał Ruchu w porównaniu z naszym był żaden. Oni na mentalu weszli, na utrzymanie brakło jakości, a jak im się mental teraz posypał to jakość mają na 10 miejsce w 1 lidze. My gdybyśmy mieli cały sezon takie podejście jak teraz to już mielibyśmy awans. Graliśmy jak równy z równym z mistrzem. Więc tym bardziej moglibyśmy walczyć z resztą Ekstraklasy. Tak jak mówię jakieś wzmocnienia są potrzebne ale rewolucja byłaby głupotą.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując