Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7582
Stary 20.04.2025, 18:26
No tak, Józek po straconym sezonie z pewnością będzie wystarczającą opcją na Ekstraklasę

Chodzi mi o to, że gracze, którzy będą musieli nas wzmocnić, żebyśmy w ogóle mogli myśleć o utrzymaniu się, wyśmieją oferty kontraktów, jakie teraz podpisujemy u nas. Gracz z jakością na Ekstraklasę po prostu kosztuje.

No chyba, że naszym celem jest rozpaczliwa walka o spadek, to wtedy nowe kontrakty dla Jaroszka, Łasickiego i Gogóła i jedziemy z koksem.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując