Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7581
Stary 20.04.2025, 18:12
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Awans wiąże się ze zwiększonymi przychodami, jak i wydatkami.

Pomyślcie sobie jaką czystkę w kadrze trzeba będzie zrobić w lecie, żeby zatrudnić graczy, którzy zapewnią spokojne utrzymanie. Taki zawodnik nie podpisze kontraktu na poziomie 30-40k miesięcznie, trzeba będzie zapłacić 60-80k. O ile nie pójdziemy drogą normalnego klubu i nie wyczyścimy listy płac z inwalidów i graczy bez perspektyw, to siłą rzeczy budżet płac spuchnie o kilka dobrych baniek.
Tak tak... gratuluję jeżeli spokojne utrzymanie mają nam dać wyższe wypłaty dla piłkarzy, przypominam że spadliśmy płacąc kontrakty na 6 miejscu w lidze. Zapłacenie komuś i 100 000 niczego nie gwarantuje. Graliśmy nie dawno z mistrzem Polski i co? Taką przepaść było widać? I to bez najlepszego zawodnika. Jeżeli wróci Józek to potrzebujemy prawego obrońcy i napastnika, o ile nikt nie odejdzie. Mental który się wytworzy w związku z awansem jest więcej wart niż wymiana połowy składu na droższy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując